Tato uzená krátká žebírka jsou skutečně šťavnatá a plná chuti, přestože při přípravě nepotřebují téměř žádnou příležitost k přípravě nebo dokonce iniciativu! Jednoduše nazdobíte svá hovězí žebra spolu s trochou steakového koření, všechny je vynikne ve vašem cigaretovém kuřákovi a dopřejete si špetku jablečného octa určitě tam a hned pod ním. Vytváření křehkých uzených krátkých žeber, které vypadávají z kosti, nebylo vlastně nikdy tak jednoduché!

UZENÉ HOVĚZÍ KRÁTKÁ ŽEBRA

Tato křehká a šťavnatá hovězí uzená krátká žebra jsou vlastně všechny důvody, proč musím skoncovat s kuřákem cigaret. Jejich příprava je tedy ve skutečnosti jednoduchá a při každé příležitosti poskytují lahodně chutné výsledky!

Krátká žebírka mají v současné době skutečně bohatou, silnou chuť vůči všem z nich, takže vše, co potřebujete, je ve skutečnosti kontakt s kořením na steaky a umožnit kuřákovi cigaret provést zbytek! Stříkačka jablečného octa je čas od času udrží všechny křehké, ať je to jakkoli, nebo je to jídlo, které se nedá dělat.

Pokud hledáte mnohem více věcí navíc, abyste skoncovali se svým kuřákem cigaret, nebo si dokonce přejete vykouřit nějaké okrajové jídlo, zatímco se vaše žebírka připravují, podívejte se na každý z našich preferovaných pokrmů pro kuřáky!

UZENÁ KRÁTKÁ ŽEBRA

🥘 Potřebné materiály

Cigaretový kuřák poskytuje žebírkám hodně chuti, na kterou potřebujete jen pár jednoduchých komponent. Moje steakové koření je ve skutečnosti velmi snadné vydělat, ale pokud máte skutečně oblíbené koření, je to také skvělé!

Brief Ribs – 6 velkých krátkých žeber, přibližně 2-2 ½ kila navíc.
Steakové koření – 2 polévkové lžíce steakového koření, prohlédněte si jídlo nebo dokonce použijte své vlastní (*viz podrobnosti).
Jablečný ocet – 2 polévkové lžíce (pokud mixujete hodně navíc, použijte ekvivalentní složky ACV a také posypte).
Posypeme – 2 polévkové lžíce.
BBQ omáčka (volitelně) – ½ hrnku BBQ omáčky (až 1 hrnek, pokud dáváte přednost hodně extra).

🔪 JAK KOUŘIT KRÁTKÁ ŽEBRA

Zjišťuji, že když mi žebra přes noc úplně vyschnu, vytvoří je další křehká a zároveň chutná, ale pokud je příležitost skutečně problémem, můžete se tomu snadno vyhnout a jít rovnou k tomu, abyste je všechny hodil do kuřáka cigaret!

Kromě cigaretového kuřáka budete potřebovat nádobku na sprej na potraviny, kleště, špičatou čepel a redukční panel a také hřeben na grilování, pokud používáte jakýkoli typ.

1.Předehřejte

Předehřejte kuřáka cigaret na 225 °F (107 °C). (Pokud zcela vyschnete a žebra budete mít přes noc symfonický 3, držte se této špičky).

2.Příprava

Slick jakýkoli typ extra tuku, stejně jako / nebo dokonce membránová vrstva pocházející z vašich 6 velkých krátkých žeber. Integrujte 2 polévkové lžíce jablečného octa a 2 polévkové lžíce posypu do potravinářské stříkací nádoby, po uplynutí této doby dejte krátká žebírka a 2 polévkové lžíce steakového koření.

3.Úplně vysušte slanou vodu (volitelné)

Po ochucení žebírka je buď okamžitě všechny vykuřte, nebo je dokonce přes noc úplně vysušte slanou vodou v lednici. Chcete-li úplně vyschnout slanou vodu, umístěte žebra na polici, která je v jídle (to pomáhá s prouděním oblohy. Stejně jako zachycuje jakýkoli typ kapek), a všechna objevená zmrazte, dokud nejsou připravena na kouř.

Pokud potřebujete nějaké koncepty pro okrajová jídla, podívejte se na naši webovou stránku o tom, co dělat spolu s žebry! Samozřejmě nemůžete selhat spolu se standardy, jako je kukuřičný klas nebo dokonce uzené pečené brambory.