ČOKOLÁDOVÉ MAKARUNKY

Tyto lahodné čokoládovo-kokosové sušenky jsou ve skutečnosti pečené v tradičním italském makronkovém designu, pomalu pečené, až jsou rozhodně ideální! Jsou vlastně spíše jen jedny z absolutně nejvíce A-M-A-Z-I-N-G sušenek, pokud máte rádi čokoládovo-kokosovou chuťovou směs! Vystupujete jako Mounds sweet bars? Poté jsou tyto cookies vlastně pro vás!!

Chutné čokoládové makronky jsou vlastně v domácnosti preferované, protože moje dítě má určitě rádo lahodnou čokoládu stejně jako kokos! Jsem si jistý, že tyto velmi jednoduché 5-složkové sušenky budou ve skutečnosti zcela novou domácnost preferovanou i ve vašem domě!

Lahodné čokoládové kokosové makronky jsou ve skutečnosti chuťově nabitým twistem na konvenční italské kokosové makronky. Jedná se vlastně o jednoduché sušenky, které jsou ve skutečnosti založeny na vaječných bílcích, strouhaném kokosu a cukru.

ČOKOLÁDOVÉ MAKARUNKY

 

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI MAKARONKAMI A MAKARONKAMI

Komponenty a také techniky přípravy jídla! Makronky jsou vlastně také italské, místo známých francouzských macaronů, které mají ve skutečnosti 2 malé sušenky vložené spolu s chutnou zubní výplní.

Toto jídlo vlastně použitý vaječný bílek, cukr, stejně jako kokos místo vaječných bílků, mandlová mouka a také směs cukrářského a granulovaného cukru. Makronky se ve skutečnosti dají sbírat, dokud se před vařením nevytvoří „kůže“ a v obchodech jsou ve skutečnosti obvykle poměrně drahé.

 

🥘 POUŽITÉ MATERIÁLY

Rád vytvářím tyto 5složkové sušenky! Jsou velmi snadné, ale mají ve skutečnosti tak extrémně fantastickou chuť, že každá minuta čekání na všechny z nich na vaření je vlastně úplně dobře, opravdu stojí za to! Pořiďte si svůj stojanový mixér nebo dokonce palmový mixér spolu s příslušenstvím pro míchání a připravte se na radost z těchto pečených makronek!

INGREDIENCE ČOKOLÁDOVÉ MAKARUNKY
Tato tradiční sušenka spolu s přiloženou lahodnou čokoládou je ve skutečnosti pozoruhodně jednoduchá! Na začátku shromážděte tyto komponenty:

Vaječné bílky – vaječné bílky by měly být ve skutečnosti bez jakéhokoli druhu žloutku, stejně jako zajistit, že neztratíte žádný druh posypu přímo do všech z nich. Pokud máte skutečně nějaké problémy se získáním vajíček směrem k pěně, stejně jako se získáním nejvyšší tuhosti nástroje, pokuste se zahrnout vymačkáním vinného kamene, abyste dosáhli ideální jednotnosti! Stejně tak, čím čerstvější vejce, tím mnohem lepší budou vaše svršky ve skutečnosti (podobně jako při vytváření pusinek)!
Cukr – Snadno granulovaný bílý cukr je vlastně všechno, co vlastně muselo přispět k vašim zničeným vajíčkům! Vylepšení cukru jistě způsobí, že vaše těsto bude lesklé, stejně jako vejce dosáhnou tuhé horní jednotnosti.
Vanilla Essence – Jednoduše spojení vanilkové esence k vytažení lahodné čokoládové a kokosové chuti v těchto makronkách!
Kakao – Nejjednodušší způsob, jak získat své lahodné čokoládové makronky, je ve skutečnosti spolu s vylepšením kakaového prášku! Použijte svou preferovanou značku kakaa, jako je Hershey’s, Ghirardelli, Valrhona, Guittard Rouge nebo dokonce Droste Holland.
Kokos – Váš snadno dostupný slazený strouhaný kokos. Stejně jako to je ve skutečnosti, stanovené pro 12 uncí s využitím rozsahu hodnot je skutečně nejlepší. Zkontroloval jsem, že 12 uncí se přemění na 1 ½ hrnku kokosu. Budu předpokládat, že se bude muset skutečně zatížit, aby bylo možné určit, že se použije hrnky vs. unce.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

UDĚLEJTE ČOKOLÁDOVÉ MAKARUNOVÉ TĚSTO

Až budete mít cokoli nasbírané a také rozhodnuté, postupujte podle těchto pokynů a vydělejte si lahodné čokoládové makronky:

Předehřejte si sporák na 200ºF (93ºC) a sbírejte si kuchařský list spolu s pergamenovou zprávou nebo dokonce podlahovou krytinou Silpat.
Pomocí stojanového mixéru nebo dokonce velké mixovací nádoby, stejně jako palmového mixéru, přidejte do pokrmu vaječné bílky. Porazte vaječné bílky spolu se směsným příslušenstvím, dokud nebudou skutečně vytvořeny nástroje a vejce budou skutečně napěněná.
Zahrňte granulovaný bíle zbarvený cukr a pokračujte v tlučení rychlostí nástroje, poté rychlost zvyšte směrem ke středně vysokému až vysokému, až se skutečně vytvoří tuhé vršky.

MŮŽU JE UPEČIT RYCHLEJI?
Opravdu, můžete snadno. Své kokosové makronky obvykle vařím při 163 °C a 175 °C po dobu pouhých 15 až 20 minut. Spolu s lahodnými čokoládovými makronkami je však ve skutečnosti obtížné zjistit, zda vaše sušenky skutečně rychle hnědnou. Z toho důvodu jsem se vlastně neustále držel pokusné i skutečné techniky vaření se sníženou teplotou.